Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Megint kellene egy kis segítség, nem értem miért generál egy tonna extra fájlt a rendszer.

    Canon R5c kamera, az MXF formátum a videó az XML is a kamera által generál info fájl, aztán mikor beimportálom Adobe premierebe nem minden esetben de sokszor .pek fájlokat generál, és ma már nekifogott még egynek ez az .mxfindex

    Miért szemeteli tele a gépet ezekkel a hasztalan marhaságokkal? Miért nem rejti el őket? Tehát minden egyes klipphez generált egy pek és egy mxfindes fájlt is.

    Windows is csinál falami .identifier féle fájlokat ha netről letöltött tartalmat használok, de ezeket az anyagokat én filmeztem, és mentettem a gépre egyenesen sd kártyáról.

    Van erre bármi tipp mi lehet, talán valami beállítás gond? Amúgy eddig jól ment a premiere, de mától nagyon szar volt, semmit nem frissítettem, gondolom az os sem frissült anélkül hogy szólt volna, elég fura mitől lett rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák