Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    Szvsz a Mac hülyekompatibilis. Bekapcsolod és megy. A PC nem biztos. Nagyon sok függ persze az operációs rendszertől is. Fix-en nagyon hiányzott, hogy miért Win-nel eresztették össze, miért nem inkább egy Linux-os géppel? Én amikor kipróbáltam a QNX Linux-ot, madj seggre ültem. Alig foglal helyet (kell vagy 200 MB neki) és azonnal van net - a böngészője pedig egy fenevad, bár primitiv (Voyager). Viszont találtam hozzá progikat is, többek között Operát is. A Mac nállunk nem terjedt el, a PC meg olcsó és többmindenre jó.
    Én viszont megundorodtam a PC-től (játékok nevetségesek és bugosak, a Windows egy nemismondominkább, Linux alatt meg kell egy kis ész is néha), szóval idővel én is Mac-es leszek - valszeg - mert elvárom, hogy ha bekapcsolom azt a nyamvadt tepsit és akarok vele valamit csinálni (legyen az levelezés vagy szövegszerkesztés vagy bármi), akkor menjen gyorsan és stabilan.

    Viszont Mac-esekhez lenne kérdésem.
    Telóhoz adtak progit (a teló infrás), amik win-esek. Megoldható e ezek használata Mac-en + van e infraport?

Új hozzászólás Aktív témák