Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz Allbundy #1097 üzenetére

    A vírusirtó és a tűzfal kombóval biztos nincs semmi gond. Eddig sem volt szerintem ezután sem lesz. De azért kikapcsolom egy teszt erejéig.
    Minden friss, csak amit előzőleg említettem az volt bemásolva (setup,controls). Természetesen enélkül is ki fogom próbálni.
    Azt hittem változott az első MOD óta valami, legalábbis mindig más van belecsomagolva. A legfrissebb dolgok, így a régi tök felesleges. Lehet itt lenne a bibi?

    Nekem ezek vannak meg csak: pályák, Camaro, WTCC2013, PHWTCC14 v0.92, PHWTCC14v 0.95, PHWTCC14 v0.95, PHWTCC14 v1.0 és a legfrissebb 1.03-as verzió. Ennél több nem is kell tudtommal. De azért majd átbeszélem ezt Hartge-val :) Azért majd említem nekik, hogy jó lenne, ha egybe lenne minden és csak egy szimpla másolással meg lehetne oldani az egészet. Így szerintem mindenkinek egyszerűbb lenne. Most kicsomagol egyesével, bemásol, felülír, kicsomagol, bemásol, felülír... :U

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák