Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék tőletek kérni vásárlás előtt. Egy igen szerencsés helyzet folytán boldog tulajdonosa lettem egy Xbox Series X-nek 1 héttel ezelőtt. Életem első konzoljáról van szó, hiszen mindig is PC -s voltam, de ennél a generációváltásnál őszintén hajtott a kíváncsiság, milyen is lehet a konzolos élet.
    Az autós játékok mindig is a kedvenceim közé tartoztak, legyen szó árkádról vagy szimulátorról. Ezt a hobbit folytatva szeretném az izgalmakat tovább fokozni egy kiváló kormány+pedál szettel. Engedjétek meg, hogy listába rendezzem a kérdéseimet a jobb átláthatóság végett. (Ha butaságot kérdeznék, kérlek nézzétek el nekem, illetve javítsatok ki :B )

    1.) A Thrustmaster TS-XW lenne az egyik befutó

    - Valóban igazak e a hírek, miszerint a pedál része nem sikerült túl minőségire, valamint funkcionalitásában inkább visszalépés vagy stagnálás mutatkozik meg az elődökhöz képest?
    Gondolok itt pl. a "load cell" hiányára. A gyakorlatban mik a tapasztalatok? (főleg azok véleményére lennék kíváncsi, akik használtak "load cell" nélküli pedált és azzal szereltet is.) - Élhető nélkülözésről beszélhetünk vagy ha már rászán ennyi összeget az ember, egy kicsit kipótolva galaxisokkal jobb élményben, előnyben, érzésben lenne e része?

    2.) A The ClubSport Wheel Base V2.5 GT Forza Motorsport For XBOX One lenne a másik egy Clubsport Pedals V3 pedálszettel.
    - Tudom, ez a non-plusz ultra, de mégis lenne pár konkretizáló kérdésem. :))

    - A ClubSport Wheel Base V2.5 abszolút csak PC és Xbox kompatibilis?
    - Ha igen, melyik "Wheel Base" -t javasoljátok inkább, ami praktikusan minden platformra kompatibilis és nem kell lemondani a ClubSport verzió adta technikai újításokról? (Később fontos szempont lenne azért számomra a PS5 kompatibilitás is)
    - Ha más Wheel Base -re lenne szükség, attól a Clubsport Pedals V3 pedálszett gondolom használható marad vagy ezt is cserélni szükséges? :F

    - Az Xbox teljes funkcionalitása és a kontroller vibrációs funkciója a Clubsport steering wheel universal hub -bal elérhető válik bármilyen típusú kormányon?
    - Gyakorlatilag kijelenthető, hogy ez a kiegészítő adja az Xbox kompatibilitást?
    - Ha ez a kiegészítő megvan, akkor pl. a GT Forza Motorsport és a Porsche 918 RSR típusú kormánynál is elérhető gondolom a teljes Xbox funkcionalitás és
    a vibrációs funkció is?

    - És itt jön a másik fő kérdés, akkor mi adja a PS4-5 illeszthetőséget? :F

    Előre is hálásan köszönöm a támogató segítségeteket és javaslataitokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák