Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz fatallerror #7201 üzenetére

    de gagyi 1 forma autó van a demoban, kicsit erősebben nyomom a gázt elkezdek pörögni

    Ez egyáltalán nem gagyi... Pedig ez még csak nem is F1. Most akkor képzeld el az F1-t.

    Idézem magamat: "egy rövid egyenest se tudnál vele megtenni két hét autóvezetési tapasztalattal"

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • neilszab

    őstag

    válasz fatallerror #7201 üzenetére

    "lol írta is h backspace-el indul xD de gagyi :D"

    A NetKar-ban meg van valósítva a teljes virtuális működő műszerfal, ellentétben a többi játékkal, szóval tényleg nagyon gagyi! :U Alapesetben kézzel (egér) kell bekapcsolnod az elektronikát a bal oldali kapcsolón, illetve beindítani a motort is a másik gombbal, ahogy az igazi kocsiban is. A Backspace egy gyors gomb, hogy ne kelljen feltétlenül egerezni, de nem értem, ha mondjuk a Page Up lenne, vagy a bal Alt az menőbb lenne?

    "am karokat rakhatnának a simekbe is néha ijesztő h nem fogja senki a kormányt?"

    Aztán mi a cukros f..szé? :D Az igazi szimes elve úgy játszik, hogy a kormánya kitakarja a monitorból a virtuális kormányt, így arra sincs szükség, nemhogy plusz karokat nézegessen még a sajátja mellett... :))

    "1 forma autó van a demoban, kicsit erősebben nyomom a gázt elkezdek pörögni :D... szóvel ez a netkart így nagy nehezen 1 kört lemenve annyira nem győzött meg, így viselkedik az f1-ben is a kocsi ha a kipörgésgátlót kinyomod, szóval jól beállítva az f1 van majdnem ilyen jó..."

    Azért ez alapján még ne állíts komoly párhuzamot a két progi között (kábé Makó Jeruzsálem távolság a két cucc... :B ) és akár hiszed, akár nem... egy sportautóval nem lehet folyton nyél gázon menni, pláne ha nincs rajta szárny, mint a demóban lévő kis forma autón se nagyon. Én a magam részéről vezettem már Ariel Atomot és kis forma autót is pályán... hát igen kevés volt a padló gázos állapot, akkor is egyből megbosszulta magát. :B

    Nem tudom, hogy tudod-e hogy működik a differenciál mű, de alapvetően ez engedi a két kereket eltérő sebességgel forogni (annak is megvan az oka, hogy ez miért kell), és ha az egyik kerék betapad, a másik pedig a nagy gázra túlpörög és ezáltal még több tapadást veszít, akkor a kocsi fara kitör az egyik irányba és kész a ringlispil! :DD

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák