Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz N€T0X|N #6834 üzenetére

    "alapvetően nem vitatkozni akartam."

    Én sem úgy gondoltam. :N
    Tudom hogy arra a bizonyos mondatra reagáltál ami valójában tényleg nem volt soha leírva abban a formában.
    Igen, neilszab jól megfogalmazta az összefoglaló írását.
    Remélem kerül majd egy F430 is a keze ügyébe és bekerül a "kalauzba" hogy ő konkrétan hogy látja ezt a típust.
    Idővel majd a garancia ügyintézésre is visszatérünk ha úgy alakul.

    XP és Win7 driver (64-bit-es rendszeren is tökéletes), Manual letölthető a gyártó oldaláról.
    Egyszerűen telepíthető igaz semmi extra nincs benne csak az ffb értékeinek állítására alkalmas csúszkák.

    (#6860) Barthezz2

    "Viszont ha rendre, normálisan megfogalmazott, és tényszerű indok nélkül lebeszéltek mindenkit minden másról(mert ugye nincs tapasztalat), akkor soha nem is lesz."

    Fentiek tükrében mit vársz?
    Ezerszer jön ugyanaz a kérdés és a válasz ugyan az amit már mindenki unalomig leírt.
    Csak mondjuk ott a kereső vagy a szintén belinkelt "kormány kalauz" (persze abban sincs benne minden de ettől függetlenül jó cikk)
    Apropó kereső.
    kb. 3x kérdeztem rá a Guillemot vagy Thrustmaster Ferrari GT Experience 3in1 típusra de senki nem tudott rá válaszolni amikor még ezt néztem ki az Ex utódjaként.
    Nem rég bevállaltam az F430-at szinte zéró értékű válasz vagy amit a neten találtak alapján.
    Válasz kb.: "nekem is ilyen van, jó"
    Hát nekem az EX is jó volt. Nesze.

    Azóta mondjuk tudok 3 játékost is akinek ilyen típus van felfogatva az asztalára.
    Ilyen a formám.

    "Szerettem volna én is rendre megbeszélni a tapasztalatokat, leírni, miért jó nekem az F430, vagy miért nem."

    Mesélj, hallgatlak. :)
    Viccen kívül érdekel a véleményed!

    Enyémet tudod amit le is írtam és talán linkeltem is ide.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák