Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxcooper

    tag

    válasz bzoley #601 üzenetére

    :C
    ...jogos....
    Mellesleg szerintem nem az számít hogy kinek milyen wheel-je van, hanem hogy örül neki és használja...nyilván vannak jobb és rosszabb kormányok, de olyannal még nem találkoztam ami ne okozna nagyobb élményt a játékban mint a bill...beleértve az ''ócsó'' se force, se vibra kormányokat is...láttam már egy pár olyat, de ha be lehet lőni hogy a pedálok, meg a kormány analog legyen és ne digitális, akkor onnantól kezdve sokkal nagyobb, mondhatni ''űberállat'' bárki számára aki még nem tolta azzal csak billel!
    Mellesleg ezen értelmetlen vitázni hogy melyik a legzsírabb, mert hiába zsír ha nem bírom megfizetni....
    Itt van az autók esete (abban is van kormány, de a szemléltetésben nincs jelentősége). Veszel egy 3as BMW-t (tekintsük közép kategóriás kormánynak), odáig vagy érte, naon teccik azt hiszed el a legzsírabb (főleg ha előtte kispolákod volt). Örülsz neki és élvezed...ez a lényeg...
    A legnagyobb baklövést ott követed el ha kipróbálsz egy jobbat pl 5-ör (or better) BMW-t mert akkor rádöbbensz hogy még sem ez a legjobb és már nem lesz akkora fénye a sajátnak a szemedben...no de azzal hogy jobb, jóval többe is kerül...szóval értelmetlen azon vitázni hogy mi az ''über'' manapság...mérlegelni kell, főleg az informatikában, hogy mire van igényed és főleg pénzed....
    Szerintem a Saitek R440 nem egy kategória győztes kormány, de én naon élveztem vele a játékot, főleg hogy eddig ez volt az első saját kormányom....bár ''gagyiból'' már láttam előtte jó párat...
    Nem azért cseréltem mert nem voltam megelégedve vele, hanem mert jött egy kihagyhatatlan lehetőség, hogy egy - ha nem is klasszisokkal - jobb kormányra cseréljam ráfizu nélkül...szal ide inkább tapasztalatokat és kérdéseket kellene írni, nem egymást és bizonyos termékeket fikázni...

    Mellesleg szerintem pont az ilyen ''tapasztalt'' emberek miatt mint bzoley ilyen látogatott ez a fórum (nem akarok s*gget nyalni, ez nem csak neked szól :) ) és szerintem senkit nem kell lehülyézni azért sem mert éppen marhaságot írt!

    ...hú..ez jó kis novella lett...sorry

Új hozzászólás Aktív témák