Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz N€T0X|N #11244 üzenetére

    Tudom, de régebben nem érdekelt a szimulátorozás, F1 99-et alap beállításokkal játszogattam, és tetszett, hogy rengeteg mindent lehet állítani benne, de gyakorlatilag a guminyomáson kívül máshoz nem nyúltam, nem értettem hozzá..Két-három éve fordult a helyzet, Jelenleg a Race Injection, és a Project Car van fent a gépemen, ezeken szoktam gurulni, ha időm engedi. Bár a Cart mostanában hanyagolom, a friss verziók mindig megkavarnak. A Race 07 rendesen be volt/van állítva nálam, rászántam az időt, átolvastam a fórumot, és mivel nem értek hozzá, kipróbáltam egy-két hozzáértő beállításait. Amelyik a legjobban bejött, meghagytam, majd finomítottam rajta egy picit. Ehhez képest tegnap ugyanazokkal a beállításokkal játszhatatlan.. Persze, hogy bosszant, mivel játszani szerettem volna, nem kormányt állítgatni. :((
    Az NFS sajnos már nem köt le, a 4-el játszottam utoljára, ami akkor fantasztikus volt, mostmár jobb szeretek szimulátorozni, bár időhiány miatt csak offline, viszont képes vagyok a beállításokban elveszni, lévén "csak" két, három éve van kormányom is, ami annak fényében, amennyit időben rá tudok szánni, nem sok...

Új hozzászólás Aktív témák