Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz arty #8644 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy az FFB lyuk az, amikor középállásban egyáltalán nincs FFB, tehát mintha lenne egy kis holtjáték elfordításnál, mire kapcsol az FFB. Ezért kérdeztem rá, mert én is úgy olvastam, hogy nálad nem ez történik. Nem lehet az, hogy be van kapcsolva az automatikus középre húzás, mert azt szimek esetén ki szokták kapcsolni, viszont vannak olyan játékok (szó szerint játék), ahol ezt be kell kapcsolni különben nem húz vissza a kormány középre. 115-ös driver második fülén a kormányelfordulás csúszkája fölött lehet ki be kapcsolni ezt a funkciót. Viszont amikor feltettem a 116-os bétát, abból ez hiányzott. A te kormányodon két gomb van a kijelzőnél, mint minden új kormánynál, tehát ott is tudod ezt a funkciót kapcsolni (legalábbis úgy emlékszem), ha nem PC-ről van szó hanem konzolról, mivel azokban nincs szoftveres felület a kormánybeállításokhoz (vagy van?). Nem lehet, hogy az új driverrel, vagy firmware-rel ez a funkció alapból be lett kapcsolva? Szimek esetén ha ez be van kapcsolva, nagyon zavaró, és élvezhetetlen tőle a vezetés. Mivel szimulátorokban a valódi autók futóművét szimulálják, a kormány rendesen visszaáll egyenesbe, ha elenged a kormányt, árkád játékokból ez általában hiányzik, ezért lehet ezt a funkciót ki-be kapcsolni.
    Én úgy látom, neked ez lesz a problémád. Elvileg játékokban is lehet ezt ki-be kapcsolni.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák