Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz arty #8520 üzenetére

    Nagy dilemma, topikokat olvasgatva pointer4 nézetei állnak hozzám közelebb.
    F1-et pillangóval, 67-es mustangot H váltóval és kész. Szim attól szim, hogy adott autótípushoz igazodva vezetünk. Persze nem mindenki engedheti meg magának, hogy pl Frex-et vegyen.

    Előttem szólókhoz:
    G27-et akár a jövő héten is használhatnám, viszont kíváncsi vagyok, ha már nekiálltam régebben a cuccnak, akkor mi sül ki belőle.
    Itt van pár kép a nagyon kezdetleges formájáról, ami a váltókar mozgását hivatott szemléltetni... vagy mi a szöszt.
    Ennél rövidebb váltókar lesz rajta szerintem, de nem sokkal. A végleges formájától még messze van, viszont a H kimarású lemez mérete 1:1 arányos. A végleges verzión 2-es kor lemez lesz, sebesség fokozat "hegyénél" átlósan megreszelve. Ha elrontom csinálok másikat. Előbb utóbb csak összejön a jó verzió. Szekin is töröm az agyam, lehet annak is nekiugrok majd, de egyenlőre ezt fejezzem be. :DDD
    Gömbcsukló helyett egyelőre gépkocsi hátsó ajtó gömbfeje lesz és ha minden a helyére kerül veszek bele RC-be való gömbcsuklót, ami 6K + posta kb. (suzuki, vagy F astra kormányösszekötő olcsóbb) ;]
    Véleményetekre kíváncsi vagyok, írjátok le bátran, hogy mi nem jó az elképzelésemben, vagy min változtatnátok.
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák