Új hozzászólás Aktív témák

  • tamasa77

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ritkán írok itt a fórumokba, inkább csak olvasgatom, de mivel érintőlegesen felmerült, hogy kinek van, ime az én év végi szerzeményeim:
    VRS DirectForce Pro base
    VRS DirectForce Pro pedals
    MT Simtech GT Pro v2 kormány
    SimXPro X80 rig
    Bass shaker-ek
    McLaren GT3 V2 (CSL Elite-hez, de ez már többnyire a gyereké lesz)
    Sajnos DD base-k kapcsán nincs összehasonlítási alapom, így hasonlítani nem tudom, de igyekszem majd a VRS DFP base-ről az összefoglalóba írni, ha van rá igény (és ha sikerül belaknom).
    Egyelőre úgy érzem, hogy a CSL Elite után azt kaptam, amit vártam, sokkal finomabb és részletesebb visszajelzések, már majdnem el tudom hinni, hogy egy autóban ülök :)
    (Számomra most ez volt a legfontosabb, nem is az, hogy jobb időket tudok-e menni. És ennek kapcsán kiemelném, hogy JulesTS írásait olvasva kedvet kaptam kipróbálni a bass shaker-t, és véleményem szerint, ha valaki aránylag kis összegből szeretné növelni a feeling-et, ez nagyon sokat dob rajta.)
    A VRS base kapcsán még tapasztalgatom, hogyan lehet legjobban beállítani sim-enként (és akár autónként), és talán itt többet kell foglalkozni vele, mint egy ilyen szempontból automatikusabban működő szoftveres ökoszisztémáknál.
    Ha netán valaki ilyen base-ben gondolkodik, még figyelembe kell venni, hogy (egyelőre) nincs saját kormánya, pláne nem vezeték nélküli (vagy base-hez kapcsolódóan nem látható érintkezős) kormánya, így mindenképp USB-s kormányban kell gondolkodni hozzá (mármint gombokhoz, mert persze egy peres standard hub-ra felrakható). A menőbb USB-s, mindenfélét tudó kormányeok pedig simán 500-600EUR körül kezdődnek...)
    És még ehhez kapcsolódóan, ha netán valakinek lenne eladó, nem használt SRC Fanatec wheel konvertere (bár nem hinném, hogy lenne ilyen :) ), vagy amit már más is keresett, SHH shifter (vagy hasonló árban legalább olyannak tűnő cucc, mert Logitech shifter van), arra szívesen veszek ajánlatot :)

Új hozzászólás Aktív témák