Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Shkiz0 #1835 üzenetére

    Gyors kereséssel ezt találtam:
    "yes it works !
    You need to desabled the internal video card to boot on the External GPU in second time .I use my adapter that i receive with the GC slot ."

    Szal kicsi egyéb BIOS mókolás után már elérhetővé vált az opció, majd még le kellett tiltani az alaplapi GPU-t.
    Persze volt akinél pl ez is csak úgy működött, hogy letiltás után első boot-ra fekete volt a képernyő, de ha nyomott egy reset gombot, utána már volt képe. De ha elment alvó módba a gép megint felébresztés után még egyszer reset gombni kellett.

    Azért a gen 3.0 x4 sebességgel már mid range VGA-kat is meg lehet hajtani olyannyira, hogy már a cpu jelentse a szűk keresztmetszetet. No persze így is maradni fog a VGA-ban tartalék, de ötletnek jó. Csak kár hogy 129 USD a gyengébbik procival szerelt, az erősebb Pentiumossal meg már 165 ami már bőven a luxus kategória...mivel uyge szállítás 29 dodó és ha peched van erre jön rá az áfa-vám ami még 31% szal a végösszeg 255 dodó mire kézhez kapod, ami már 100k huf.
    Ennyiért már kapni mATX alaplapot, bele procit és ramokat is. :D
    Értem én hogy valaki rajongó, vagy hogy 1-1 helyre jól jönnek az egyéb paraméterei, de azért valahol meg kéne húzni egy határt.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák