Új hozzászólás Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    Ok, szóval, tényleg megvan a gond.
    A második tippem volt a helyes, táphiba, de azért leírom, mert érdekesen jött ki, aztán lőhettek.

    Szóval, nem a kínai gagyi okozta, hanem az, tápos usb hubot használtam és valami hülye oknál fogva az usb kábelt már kötelezőnek tekintettem. Az usb hub és a táp közös elosztóba volt dugva, és csak azt kapcsolgattam, ha akartam. Itt jött a gond, mert bár bedugtam a tápot is, olyan szar az elosztó, hogy LÖTYÖG benne a táp, ezért néha(voodoo tánc segített, tényleg), kapott áramot, néha nem. Amikor nem kapott áramot, a board akkor is elkezdett indulni, mert én hülye bedugtam az usb-otg portját is a hubba, amin kapott 5voltot, de az induláshoz az nyilván néha kevés volt neki, mert azon ha megszakad se mehet több 500mA-nél, asszem. Mondjuk, hogy sikeres indulás után miért nem fagyott bele semmibe, az rejtély, de mindenesetre bedugtam egy normális konnektorba a tápot, kitéptem az otg-t és még az andriod is elindult rajta csont nélkül.... Most erre mit lehet mondani?:D

    Igen, totál hülye voltam, mert feltűnhetett volna az a hülye piros led, hogy jééé, az néha világít, néha meg nem. De mondjuk olimexék is megcsinálhatták volna, hogy ha úgyse megy usb portról, akkor ne is próbáljon onnan indulni, de ez már csak terelés részemről^^

    Remélem jól szórakozott mindenki:D

    Üdv.: steveetm

Új hozzászólás Aktív témák