Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Akos96 #2099 üzenetére

    na, nekem is megvan a tuti recept: nyertem a mazda rx8 kupában egy rx8 concept-et, ami asszem 110k fölött ér, ha eladom... 1-et megtartottam arra, hogy csípőből újracsinálhassam a sorozatot (megy, mint a vadbarom: 250 fölött is még szépen gyorsul), a többit meg eladogatom... pénzben is hoz 15.000+5x2.000-et ez a kupa, kocsival együtt 150.000credit kijön belőle :B ...ez szerintem egyáltalán nem rossz...
    másik módszernek meg vettem egy skyline-t, szépen feltuningoltam és b-spec módban csinálgatom a megfelelő sorozatot, ahol versenyenként 12.000-t hoz, végül pedig egy 100.000 fölötti kocsit :) elég jó... de ahogy gyúrtam a lóerőkre, úgy kellett a másodpilóta vezetési stílusát is visszavenni, mert folyamatosan kicsúszkált/megpördült... apropó: megfigyeltétek, hogy b-specnél leszabályoz bizonyos sebességnél? itt-ott hosszabb egyenesekben figyeltem, hogy 217 környékén próbálja tartani a sebességet mindenféle ok nélkül... akármilyen stílusra is állítom... :U ...de szerencsére általában más szakaszokon meg a gyors gépnek köszönhetően összeszed akkora előnyt, hogy nem fogják meg...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák