Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz blazsey2 #1030 üzenetére

    Hat azert ha elolvastad a linket illetve azon belul is a linket ami a riportot tartalmazza, nem hiszem hogy tul sok megnyugtato dolgot lattal. En peldaul semmi konkretumot nem talaltam, (kiveve talan az Europat erinto SLS AMG time trial-t, ami hat...eselytelen a halandok szamara) csak csomo mindent ami lehet hogy lesz benne, es sajnos egyik sem olyan amit en hianyolnek. Ami a talan kategori legpozitivabb hire volt az egyes regebbi kimaradt palyak esetleges potlasa. (DE szerintem az penzes lesz) Plusz amitol a leginkabb megijedtem a fejlesztok jozansagat illetoen amikor Yamauchi megemliti, hogy lehet hogy szeretne egy a 7 perces introt levalto 20 perceset, hogy ezzel a jatektortenet leghosszabbja az ovek legyen... Nooormalis? :F Kit erdekel az intro, es mennyi folosleges munkaval jarna az? :F

    Se a multi komolyabb kidolgozasarol nincs szo, se az AI updateeleserol. Valamint eleg sokszor fordul elo a kovetkezo GT emlitese, hogy elkepzelheto, hogy meg PS3-ra jon. Az meg ha igy lesz vagjatok, hogy a GT5 bovitett verzioja lesz igy par ev mulva, amikor mar szvsz az lesz keves lesz. Mintha kicsit el volnanak agyban meg idoben csuszva a PD-sek.

    Na positive face on. :)

Új hozzászólás Aktív témák