Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    Kedves topiklakók. Sajnos már nincs erőm (szemem) átolvasni a topikot, de az első hozzászólás alapján kérdeznék:

    1: Milyen játékokhoz kellene - Mindenféle, stratégiáktól FPS-ig, mindenevő vagyok :)
    2: Mi az elképzelésed árban és te melyik modellre gondoltál - Nincs plafon, nem most lesz a vásárlás, de gépcserét nem tervezek, csak VGA-t. Elképzelés...nincs, jöhet egy vagy két kártya is SLI/CF-ben
    3: Tuningolsz e - Igen, ha bírja a 750W-os táp (proci i5 2500k@4500MHz)
    4: Mi az elvárt sebesség (minimum és átlag fps) - minimum 40, átlag a csillagos ég :DDD
    5: Mennyire zavar, ha 5-15% összességében megmarad tartaléknak a kártyában (CPU limit) - Hát ha nagyon úgy jön ki, akkor később még majd beruházhatok egy 3770k-ra, de ez távoli jövő...
    6: Milyen hosszú "közös életet" tervezel vele - Évekre szeretném, ez lenne az elkövetkezendők legnagyobb "befektetése"

    Sajnos ráébredtem ma (295x2 tesztet nézve), hogy totál nem tudom, mivel lehetne előrébb lépni...adalék infó a fentiekhez, hogy jelenleg 6950CF van és Full HD monitort kell hajtani, nagyobb nem lesz.
    Előre is köszönöm a válaszokat. Jöhet akár külföldi link is, ha valahol foglalkoznak a 1080p-vel játékra, én így hirtelen nem találtam jó cikket (2014-est). :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák