Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt_64

    senior tag

    válasz lacos001 #55491 üzenetére

    Én olyat szeretnék látni amit asszem Párizsban fényképeztek egy 100 m-es sor 3 m-ént 1 ember, és békésen várnak az ingyenes tesztre.
    De van 1 jobb ötletem : az M0-ás dugójában araszoló autós kidugja a fejét és leveszik a mintát :DDD ha már olyan ügyesen elb@szták a hárosi híd felújítását ;]

    "bemész orvoshoz" - kész öngyilkosság . meg kén hosszabítanom az áprilisban lejárt jogsimat dec 15ig , de most hogy itthon vagyok karanténban gőzöm sincs hogy mi lesz..
    Apropó 4 én szerdána reggel bejelentettem a h.orvosnak hogy a párom PCR+. azóta SEMMI

    [ Szerkesztve ]

  • Stanlee

    őstag

    válasz lacos001 #55491 üzenetére

    Itt a bajoroknal most ez meg igy mukodik, hogy kohogsz kettot, meg kapar a torkod es rogton mesz ingyen teszteltetni magad. Ertelmet nem latom. Söder is itt szenved, mert a bajor laborok maximumon porognek, hatasa semmi az ingyenes tesztelesnek, csak annyi, hogy egetik a penzt ezerrel.

    A masik, hogy hiaba is van egy negativ papirom, ami 2 nappal korabbi allapotrol ad igazolast, mintavetel utan 5 perccel is megfertozodhetem es aztan ahova kertek a negativos papirt, bemegyek es megfertozok mindenkit. A negativ papirral meg kitorolhetik.

    Ahogy tavasszal a lelegeztetogepek hianya miatt mindenki DIY olcso gepet tervezett, kicsivel tobb energiabefeltetessel nyugodtan raalhattak volna az egyszeru, tomegesen vegezheto, olcso gyorstesztek keszitesere, helyette mindenki ugyanannak a del-koreai cegnek az antigentesztjet arulja mas csomagolasban.

    Na ez a szomoru, hogy nulla innovacio volt a gyorsteszteles teruleten, es ez nem Orbanc hibaja.

    szerk: Zsolt_64-nek akartam irni. sorry

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák