Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #24686 üzenetére

    A tények azok voltak, hogy a temetkezési vállalkozók nem vállalták a halottak elszállítását és kirendeltek max egy tucat csapatszállító tgjművet és ezek szállították el a felhalmozódott létszámú elhunytakat. Az eseményhez hozzáraktak egy néhány éves máshol készült fotót, ahol egy sportcsarnokba ki volt rakva rengeteg koporsó. Ezek a tények.

    Nem emlékszem, hogy a csapatszállító járművek belsejét nagyon mutogatták volna, de ezek jellemzően nem nagy rakterülettel rendelkeznek, gyakorlatilag néhány koporsó fér rájuk egyszerre. Jó párat láttam már élőben évtizedek alatt.

    Ez a világsajtót bejárt néhány kép kizárólag pánikkeltésre volt jó.

    A moderaciot folyamatosan kritizáló userek szegények meg mind elnyomott szabadsagharcosok, akit az igazságtalan és tehetségtelen forumrezsim nem hagy kibontakozni.

    Sorry, nem tudtam, hogy ezt a témát kerülni kell. Mivel így reagálsz, valamennyire mégis látod, hogy jogos is lehetne, ha...... Nem káros szerinted, hogy csak a bagatellizálókat rugdaljátok néha, a túlpánikoltatókat meg nem? Függetlenül attól, hogy csak az egyik cselekmény tiltott tételesen a topikban.

    [ Szerkesztve ]

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #24686 üzenetére

    A moderaciot folyamatosan kritizáló userek szegények meg mind elnyomott szabadsagharcosok, akit az igazságtalan és tehetségtelen forumrezsim nem hagy kibontakozni.

    Ezt elfelejtettem.....én speciel egyszer illettem kritikával a moderációt, akkor is pozitív volt a kritika! Valami olyasmit írtam, hogy kifejezetten jól kezeli a moderáció a helyzetet. Szóval 1-1 az állás, most is csak megemlítettem, hogy tudom, nem várható el.... ;) Vannak ennél barátságtalanabb kritikák is szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák