Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95561216

    törölt tag

    válasz DarkByte #19238 üzenetére

    Hubazzeg. Remélem a szegedi intenzíven serényen jegyzetelik a kommentelők neveit. Végigfutva ugyan azok hápognak, hogy nehommá' ne lehessen gyúrni, akik máskor sírnak a szolidaritásért, meg mentsék meg a hitelüket..

  • Sped

    aktív tag

    válasz DarkByte #19238 üzenetére

    Ez miért nem fér bele az egyéni sportolás kategóriájába? Vagy az csak szabadban lehet? Tiszta hülyeség ez az egész... meg ezek a délután 3-ig nyitvatartások... miért 3-ig nem fertőz a vírus csak utána? Ellenben addig ugye tömeg, ma is Obiban mi volt Budakalászon, csurig tele parkoló, és sorbaállás a bejáratnál. Ezek az óvintézkedések is viccesek, pl. az Obiban a rohadt nagy plexifal alatt van egy kis lyuk, ahol fizetni is alig lehet, nemhogy elpakolni a szalagra kipakolt árut... ami meg olyan nagy hogy nem veszed ki a kosárból azért meg kijön a kasszából az ember, nesze neked távolságtartás. Ráadásul egésznap rohadnak maszkban meg kesztyűben, nem irigylem őket. Aztán simán kézzel huzigálják le magukról, a vásárlók is, már akin van, néztem egy-két videót hogyan kell helyesen hordani, hát kb. senki nem tudja ahogy elnéztem, így aztán marha sokat ér, látszatnak persze jó, meg félelmet kellteni.

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

  • AMD Power

    titán

    válasz DarkByte #19238 üzenetére

    Ahova én járok terem nyitva van. De én közel 1.5 hónapja nem mentem le. Jah és úgy,hogy 21 éve gyúrok. De vannak fontossági sorrendek és társadalmi felelőségem.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • ncc1701

    veterán

    válasz DarkByte #19238 üzenetére

    Egyes konditermek azért zártak be, mert nem érte meg nekik kinyitni. A matek úgy adja ki, h:
    -nyitsz egy bazi termet, csicsás, forgalmas helyen, bérled a helységet, lízingelsz egy 50-150M értékű gépparkot, fizetsz pár edzőt, pultos csajokat, árulod a tápkieget, és adod a havi bérletet 15eft-ért.
    -van egy kis termed, önkormányzattól olcsón bérelsz, a géppark már régen saját, nem csilivili, van 1-2 alkalmazott.

    Az első esetben, ha nincs vendég, hamar bedől a történet. Én egy kis terembe járok, tulajnak van 1 szem alkalmazottja, be sem zárt, de így is a forgalom visszaesés miatt neki fél milla/hó a vesztesége. Annyit csinált, h 400nm a terem, óránként 4 ember mehet be, előre be kell írnia magát az embernek. Megjegyzem, aki szerint ez sok, a lidliben, aldiban vagy 10x akkora a népsűrűség.

    Az operatív törzs állásfoglalása alapján a testedzés immun rendszer erősítő, ezért soha nem nyilatkoztak olyat, h a fitnesz termeket be kell zárni. És olyan jogon tartózkodhatsz ott, amilyen jogon kijárhatsz sétálni, vagy épp bicajozni. Nem tiltották be az egyéni sportot, és a testmozgást.

    Ettől független a terem tulajt állandóan bejelentik az arra járok, napi szinten járnak ki a rendőrök, igazoltatnak mindenkit (hátha elkapnak egy karanténost), de lepattannak az ügyről. Engedéllyel van nyitva.

    Kb akkor nem járnék edzeni, ha lőnének rám. Valami 30 éve sportolok rendszeresen, gyerek korom óta, nekem ez olyan, mint az evés, vagy a levegő vétel. Aki ezt nem érti meg, arról nem tehetek, tudom, a magyar átlag 95%-a sosem mozgott semmit.

Új hozzászólás Aktív témák