Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz BalanceR #112778 üzenetére

    Ez nem "belemagyarázás", hanem következtetés a jövőt illetően. Egyfelől a "TALÁN" részét szerintem már törölheted is, így másfél év után ennek azért már fel kellett volna tűnnie, hogy az ilyen "TALÁN", az kb. borítékolható, csak fokozatosan szoktatnak a gondolathoz, apró, patikamérlegen kiszámított lépéseken keresztül, ahogy eddig is történt.

    De majd erre visszatérünk pár hónap múlva, amikor már vadul anti-vaxxerezel ezekre az emberekre és már azt fogod magyarázni, hogy teljesen logikus, hogy oltatlannak bélyegzik azokat, akik már régen kapták a két oltást és nem akarnak boostert. Örülök, hogy ez így elhangzott tőled, meg is jegyzem ezt a kommentet, talán majd akkor, amikor visszatekintesz erre, jobban megértheted a folyamatot a saját változásodon keresztül.
    Annak külön örülök, hogy kiemelted, hogy külön lesz "boostert kapott" és "két oltást kapott" kategória, ebből azt szűröm le, hogy ezt gondolod most logikusnak (szerintem is így lenne logikus), mert én úgy látom, hogy eljön az idő, amikor egyszerűen oltatlanként fognak szerepelni a booster nélküliek. Erre is visszatérünk majd akkor.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák