Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz lacafaca #47933 üzenetére

    Tudom, ettől függetlenül utálom a tortúrát:DD. A koronát azért nem raknám a mixbe - egyrészt náluk se tudni, hogy okoz-e valami maradandó sz.rt, amitől aztán 20onéves korára szívbeteg lesz, másrészt 6éves lévén nem egyedül lakik saját lakásban, vannak körülötte idősebbek is, akiknek egy ilyen csomag már húzós. Tudom, gyerkőc 1db <20éves rokonnal költözzön külön, problem solved:W

    #47934: :R, értem, igen, az összevissza kommunikáció miatt van ok nélküli félelem is. A vírussal bevont csokit nyugodtan megvenném egyébként, mert az ilyesmi napokig áll nálunk otthon, addig megdöglenek rajta a koronavírusok míg sorra kerül. Értelmes tájékoztatás kéne, teljeskörűen, hogy mi ez, konkrétan merre jár, mit csinál, ha elhagyja egy fertőző ember szervezetét. Nem olyan borzasztóan bonyolult a lélektana, egy akár sima textilen fennakadó aeroszolcsepp és a benne lévő, ózonra, UV-re, hőre érzékeny nanorészecske "fejével kell gondolkodni". SzVSz egy <2órás ismeretterjesztő műsor 3.-os diákok szintjén is elég lenne a teljes cirkusz megértéséhez.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák