Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz gergo5991 #46609 üzenetére

    "szerintem egy ilyen lockdown esetén csak a létfontosságu szolgáltatások mukodnének, szóval viz gáz áram lenne. Hamarább azt tudnám elképzelni a felesleges szolgáltatások lennének csak átmenetileg szüneteltetve, a lakosság meg otthon kempelne mint kinában, hogy ne fertőzzék egymást."

    És ki állná a számlát? :DD
    Nekem mint munkáltatónak a tavaszi bezárás több milliós veszteséget okozott, de nem küldtem el senkit. Mindenkinek adtam fizetést, pedig senki, semmit nem csinált otthon. (HO nem játszik, termeléssel, szolgáltatással foglalkozik a cég).
    A második ilyen esetnél nem ez lenne, hanem elküldenék mindenkit és lefagyasztanám a vállalkozást bizonyos időre. Mindenki mehetne haza pénz nélkül... és sok munkaadó van így, a nagyobbak is.

    Ebben az általad vízionált verzióban elég sok cég tönkremenne, munkavállalók milliói maradnának megélhetés nélkül. Ez most tavasszal 1x elment 1-2 hónap erejéig, (még az is beláthatatlan károkat okozott!), de mégegyszer ilyen rövid időn belül ez nem fog működni, abban biztos lehetsz.

Új hozzászólás Aktív témák