Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz pjen #34973 üzenetére

    A te víziód ez a baromság, hogy a filyataloc maszkban smárolnak, stb., egyelőre az van, hogy éjjelente 3-5 bulibanda (természetesen mindenki FFP3 maszkban... ja nem, mert útban van az üveg, meg a cigi) randalírozik az ablakom alatt. A lányok sírva-röhögősre ittasan, könnyeznek, vinnyognak egymásra borulva (egy részeg fószer sem épületes látvány, de, azt hittem legalább a nőkben több tartás van :DDD ). Nem fenyeget a kihalás, legalábbis nem a kapcsolatok hiánya, HANEM A COVID MIATT! Ja nem, nem, neeem, az nincs, csak a gyíkemberek propagandája. :D
    Ha ez évekig húzódik, az lesz a legkisebb gondjuk, hogy később, majd, hogy alakul a demográfia.
    Ha meg 20 év múlva még mindig itt tartunk (valószínűleg nem, sokkal rosszabb dolgok lesznek még addig ;] ), akkor már b-hatjuk, meg, annyit is érünk: tényleg megértünk a kihalásra. :U
    Nagyobb veszélynek látom a témádra, hogy, annak a gyereknek meg is kell születni és nem tudom, hogy fog a már most fekvő EÜ teljesíteni, a folyamatos korona készültség mellett, nem beszélve azoknak a szerencsétleneknek a túléléséről egy posztapokaliptikus világban.
    És még mindig nem tudni, hogy hat a cov a magzatokra, a kölykökre, főleg, ha szezonálisan elkapják, stb. 20 év múlva lehet tele leszünk egy rakás félidióta, neurotikussal. :F

    Az másnak is megvan, hogy, ha napi 600 eset, meg 60 halott lenne, akkor sincs az az Isten, hogy a szezon végéig, de legalábbis 24-éig beszigorítanának. Nincs az a hullamennyiség, de lehet én vagyok a rosszhiszemű. ;]

Új hozzászólás Aktív témák