Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Asbee #113023 üzenetére

    Pedig sajnos létező dolog és sokkal makacsabb is, mint egy enyhe lefolyású COVID. Pécsen már van post COVID ambulancia, de a reumatológia is telített a válltàji- nyaki és ízületi fájdalmas fiatalokkal és a Szívcentrum is rendszeresen szűr ki post COVID MR igazolt -itist. Sajnos én sem úsztam meg, a COVID fertőzés után 2 hónapig csak enyhe tachycardia, ECHO, MR, proBNP, TNT, labor, minden negatív. Aztán jött a vàllövi szűnni nem akaró fájdalom, myofascicularis eredetű, nagyon kellemetlen, nem szűnő. 4 hónapig napi szinten velem volt, aztán 1 hónap szünet, végül most egy sima RSV nátha után megint kezdődik. A parosmia és a phantosmia így 11 hónappal a fertőzés után is megvan. A kv illata teljesen más, mint régen, a benzin szaga is. Hagymát nem.tudok enni, mert nem viselem el az ízét és a szagát, az uborka penészes föld ízű. Szóval sajnos létező.dolog a long COVID és a post COVID Sy. Alkoholt 3 hónapja nem ittam, előtte azért szociális ivó voltam, de COVID óta nem is bírom és szörnyű másnapos voltam 2 pohár bor után is.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák