Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    kyklops: hehe, pesti vagyok, szóval Pápa és Veszprém kilőve!

    mityku: jaja, szétvágták a Sherman-eket! Jól csinálta a ''fickó'', előbb a hátsót lőtte, nehogy útban legyen, és kilőhesse az elsőt is. Ki volt találva rendesen, mondjuk volt is rá idejük, amíg ott állomásoztak. Az a lánctalpas rész (csávót a földbe préseli), az tényleg a Vaskeresztre hajazhatott, bár itt még élt a pali. Gondolj bele, milyen sz*r lehet, előbb a lábadat nyomja szét, akkor azt gondolod, hogy ez k*rvára fáj, aztán amikor a medencecsontod roppan, meg a bordáid, érzed csak, hogy milyen brutál. És közben préseli ki belőled a levegőt, meg mindent, amit lehet...

    A havasi gyopárt én sem tudtam, de elég furcsa... most akkor minden bevetés előtt előbb megmásszák az Alpok csúcsait? Ez csak ilyen ''romantikázásnak'' tűnik. Ja, nem tudod, mi a magyar neve annak a lánctalpasnak, aminek kereke is van? A MOHAA-ban halftrack-nek hívják.

    Olyan A-csapatot én is láttam, amiben valami kriptát kerestek, mert ott volt a náci arany. :) Meg volt ez az Escape to Athena, hát emlékszem, ezt olyan 10 éve láttam, akkor még tetszett, hogy fúúú, rakéta, meg fúúú, micsoda személyzet (elsőre azt hittem, valami droidok :D), de most csak nevettem az órának álcázott radaron, meg a hasonlókon. Nem is értem, hogy tudták Roger Moore-t bevenni a buliba, ráadásul németnek! Ez is olyan ''birkanémetes'' film volt, mert mekkora a valószínűsége annak, hogy egy ilyen helyen az őr azt mondja, ''Halt!'' ? Szerintem itt előbb lőnének, és csak utána kérdeznének (talán...) :)

    Január 20-tól adják a Bukást! www.bukas.hu és www.deruntergang-special.film.de/ (utóbbiból érdekelne a Hitler-idézet magyarul, lefordítaná valaki?)

    [Szerkesztve]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák