válasz cyberkind #35026 üzenetére

nem tudom,élesebb lesz mint a tavalyi,de nagyon bizok Peppben :)
    de az is tény,hogy nem túl jó a Bayern az angolok ellen általában,sose jön ki igazán a lépés
    mondjuk a párharc szempontjából örülök,hogy nem a tavaszi Arsenal fut ki ellenünk,hanem egy már formájából jelentősen vesztett(mondjuk sok idő van még addig..)
    Ha nem kap labdát a kreatív részlegük,már pedig ellenünk nem nagyon van az ellenfélnél a labda,akkor egy 65%-35%-ot mondok :)

a tavalyihoz: ott hiába volt az eredmény szoros,annyira nem volt szó megszorongatásról,ugye az 1. meccsen egy csapat játszott szinte csak,talán a tavalyi Bayern egyik legjobb félideje volt az első,simán lehetett volna 1-5 is,a másodikon meg Schewensteiger(azt hozzá kell tenni,hogy nélküle az elmúlt pár évben nem láttam igazán jól,összeszedetten játszani a csapatot másik nagycsapat elllen) és több kulcsember nélkül,szóval elég tartalékosan is jobbak voltunk az első talán 50-60-75 percig(erre én se emlékszem egészen pontosan),de utána is kiegyensúlyozott meccs volt,egyszerűen ők abból a kevesebb akcióból betudtak lőni kettőt,mi meg a a többől egyet se,ennyi,nem voltak jobbak mint pl. a Juve szvsz,csak ide egy motiválatlan tartalékos csapat futott ki a második meccsre,a Juve ellen meg már tanult az esetből Jupp. :U szóval sokszor nem is értem az emberek miért emlékeznek annyira szoros párharcra,de úgy látszik rövid a memóriájuk, és csak az eredményre emlékszenek :D
    kb. az utolsó öt percben aggódtam,de aztán végül kihúzták a fiuk,és utána megállíthatatlanok voltak :R