Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz mvkly #205826 üzenetére

    láncra a kutyával!..

    ------
    gyerekek, közben csak remélni tudom h nézi mindenki a gigaderbit a magyar kormány sportévén. ajka játszik nyír-rel. őrület.
    kapkodom a fejem, mert sörért nincs időm kimenni, a messi-s barcás aranykorszakot juttatják eszembe ezek a srácok. teszik veszik helyzet minden kapu előtt és csodás gólok.
    higgadtan, finoman, ésszel játszanak és a tömeg buzdítja őket. ezt a fantasztikus két csapatot, a magyar foci ékköveit.
    nézzétek meg, micsoda ultra-táboruk van. a nettó inter curva nord a phicsába elbújhat

    azt kiabálják, hogy ne rúúgd ki. meg hogy meenj, meeenj, visszaa, vigyááázz.
    vannak még amaz oldalon is amúgy, ez a tömeg még semmi nem volt

    meg még egy kis apró, a maradék 85ezer
    áhh. és itt vannak nekünk ezek és eddig mintha nem is tudtam volna róluk. biztos mert nem akartam, dacból.. pedig már mondtátok nekem, többször is h odafigyeljek, mert bizony van ezekben a tisztes fizetésért focizó magyar fiatalokban látvány és büszkeség.
    ótépé meg más bankos elnevezések, fantasztikus. és valami döbbenet, micsoda tehetség, szinte mind
    az előbb pl meg kell oldani azt, hogy a sarokból beljebb kell hozni a labdát. az egyik védő fogta megindult és kivágta a francba oldalra. aztán kocogva visszament.
    én tudom amúgy, hogy ez volt a legnehezebb döntés kerekes-től, mert körülvette csehi, meg csizmadia meg sitkes is, nem tehetett egyszerűen mást. és ez már az a szint, amit csak az ajaxnál meg a barcánál tanítanak, már gyerekkorban. és hála istennek, a magyar tévébben is ilyeneket láthatok

    "..közben eltelik több mint fél óra a mérkőzésből, picivel aktívabb talán az ajka, de a nyíregyháza sem adja könnyen a bőrét."

    [ Szerkesztve ]

  • Ringman

    nagyúr

    válasz mvkly #205826 üzenetére

    elvileg bocsánatot is kért a tegnapiért a holland labdazsonglőr: [link]

    szerk:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák