Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeathAdder #170094 üzenetére

    Engem meglep hogy mennyire gyengék lettek, mi történt velük? Korábban elég jó kis csapat volt a Sevilla.

    Ja ez a harmadik kupasorozat egy vicc... Aztán most évekig hallgathatom a Vidis ismerőseimet hogy ebben el tudtak verni egy Kölnt idegenben 70 perc emberelőnnyel. :D

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz DeathAdder #170094 üzenetére

    nem hogy esetleg felléptek volna a gyengélkedő Atma mellé, hanem még 4. erők sem tudnak lenni a bajnokságukban
    hát mert ennyire erős a spanyol bajnokság

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #170094 üzenetére

    Az EL jó és a KL is jó, annyi reform kéne hogy a topligák nem kapnak KL helyet, cserébe +1 EL hely, mondjuk már a portugáloknak mehet a KL hely de oda is mehetne +1 EL, ugyanígy talán mehetne a hollandoknál is nem csak playoff hanem stabil kl csoport hely.
    Így talán megmarad a KL a nem Roma-Spurs-Leicester-Marseille kaliberű csapatoknak, hanem mondjuk Fradikának meg mondjuk max egy Feyenoordnak.

    A Sevillának meg meg nem az EL a gondja, hanem a vezetése.
    Ha emlékszel folyamat ekéztem őket azért hogy semmi nagyobbra vágyó célkitűzés csak az örökké elfogadott EL hely legyen meg. Igazi középszer középcsapat és nem az eredmények hiánya miatt mert ugye nagy EL királyok, hanem mert nem akarnak többek lenni és mellette egy tranzitcsapat.
    Na meg az sem tartható hogy kókler Moncsicska állandóan felrobbantja a keretet majd bekókányol kukázik mindenkit az a qrva nagy zseni, és ehhez nem sok edző tud vagy fog alkalmazkodni hosszú távon, aztán jöhet a csere. Értem én hogy ez is egy modell, hogy edzőt cserélünk, csak hát akkor ezzel megint vállalják a betokozódást erre a farvizes szintre.
    Egy Atalantában több elhivatottság és komolyabb célkitűzés van.

    Szóval ja, Monchi mocskát mosta ki eddig Pinto nálunk, hála a jó Istennek, hogy ilyen sportigazgatónk van és eltakarodott az az agyonmagasztalt, NZonzi impulzusigazoló "scoutzseni", aki kimerítette ezzel pl a hűtlen kezelés fogalmát is. Amatőr kopasz kókler, felduzzasztja a keretet, brutális fizetésekkel hoz 30+os játékosokat, óriási fizetési szakadékot is okozva, a legjobbakat eladja és a szemétből túr hátha elmondhatja hogy mekkorát húzott évszázadonként egy csiszolatlan gyémánttal. Mint a yukon aranyásói, néztem órákon keresztül és kiderült hogy hülyék és nem lesz ott semmi, kevesebb lóvéval hagyták el a területet mint amivel odamentek. Jó lesz nekik ott a középmezőnyben, végülis mindenhez hozzá lehet szokni, a helyükre meg menjen inkább a reálszoci, a villarreal, betis és bilbao.
    Na ezek nem ilyen semmilyen csapatok, főleg a bilbao.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák