Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz DeathAdder #105235 üzenetére

    Neeem, nem lennék boldogabb, szerintem meg sem tudná az Arsenal fizetni, csak szeretem a játékát, a mentalitását :)
    Auba-nak nagyon örültem, világklasszis játékos lehet belőle, vele elől szerintem is megvannak az ágyúsok. Hátul és középen viszont szükség lesz vérfrissítésre és erősítésre, ha tervezik, hogy idővel ismét a BL-ben kívánják megmérettetni magukat.

    Allegrit és Tuchelt pedzegették korábban, illetve most Artetat és Henryt. Arteta nekem azért tetszett volna inkább, mert csak Pep mellett tanulta a szakmát az utóbbi időben és mindig is nagyon intelligens játékosnak tartottam. Hátha húzott volna vele, vagy akár Henry-val az Arsenal egy olyat, mint anno a Barca Guardiolával, vagy a Madrid Zizouval.

    Azt viszont sosem tartottam szerencsés dolognak, ha az edző feje fölött adják-veszik a játékosokat. Na majd meglátjuk, mi sül ki a dologból.
    Egyébként anno - ha jól tudom - AW kinevezését nem fogadta valami jól a közvélemény (igaz Ő akkor Japánból tért vissza Európába) és lám, neve egy életre összeforrt az Arsenallal. Ez akár még jó ómen is lehet.

    szerk: Közben a Dortmund kinevezte a korábbi Nice-edzőt, Lucien Favre-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák