Új hozzászólás Aktív témák

  • coolrob

    aktív tag

    Sziasztok!
    vki tudja hogy hány fokosnak kell lennie egy 9800-xt nek?
    ha vkinek van ilyen kártyája kérem mondja meg..mert én most tettem arctic vga ATI silencert rá és 66 fok..ami nem is lenne gond viszont néha mondjuk egy nap egyszer csak ugy lefagy..
    tegnap is megcsinálta..most megigazitottam a silencert mert azelőtt winben simán is 68 fok volt...most 62 és 3DMark után 67...
    picit aggodok mi baja lehet mert 2 napja van nálam de mondom csak ugy mind a 3 nap alatt lefagyott ..most kiszedtem becsavaroztam rendesen mert eddig egy pánt tartotta és a silencert is megigazitottam és reménykedek hogy nem jön elő a probléma...
    esetleg vkinek hasonlló?
    Amugy annyi kiegészítés hozzátartozik hogy eredetileg gigabyte 9800 pro 256 megás(xt nyák r360 mag és 2.5-ös ramok).most raktam rá bios de alap biossal alapórajelen is csinálta a fagyást..
    lehetséges hogy azért fagyott mert nem volt rajta rendesen a hűtő??de akkor nem szemetelnie kéne?
    mellesleg utána a gép se indult, se kép se hang, csak ha vártam pár percet..

    A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák