Aktív témák

  • Kiss67

    senior tag

    Üdvözlök minden prohardverest. Lenne egy nagy problémám és szeretném ha valaki tudna segíteni nekem, vagy van valami tipppje esetleg találkozott már ilyen problémával. Szóval van egy Connect3D 9600 pro 128Mb 3.3 Samsung ramokkal. A gép bekapcsolásakor a dos-os kép már szemetes és a windows betöltése alatt kikapcsol a monitor és az ''input not supported'' felirat jelenik meg. Már dos alatt feltöltöttem egy gyári biost a kártyára de a dolog teljesen ugyan azt produkálja. Tudja e valaki hogy a hiba hardveres eredete lehet e attól hogy az általam felragasztott kék titan hütőböl egyet levettem előtte(utána már mind levettem de nem lett rosszabb) és attól van e. Vagy a gpu-ról levett hűtő miatt lehet-e. De szerintem nem. Vagy egyszerüen megsült valami . Hát ez lenne a gond . Szerintem a legjobb megoldás az lenne ha valakinek lenne egy ilyen kártyája és visszavinnénk ezt helyette gariba. Nem kérném ingyen, sőt!!
    S E G I T S E T E K ! ! :o:o:o:o

    Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

  • Angie™

    addikt

    válasz Kiss67 #1 üzenetére

    A szemetelés, szerintem tuti memória hiba.. vagy megsérűlt, vagy a ragasztó, paszta sikeresen lefolyt a nyákra...


    Ja és szerintem itt senki nem fogja díjazni , a hogyan verjük át a kiskert....:U

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • Kiss67

    senior tag

    válasz Angie™ #2 üzenetére

    A paszta feher szinű nem az ezüst. Ez is tud ramazurit csinálni.? En átnéztem orás lupe-van a nyákot de semmit nem láttam. Van aki javít vga-t? Az garis dolog meg tévedés volt . Bocs.Mit nézzek a ramokon. Lehet hogy megsült valamelyik?

    Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

  • Angie™

    addikt

    válasz Kiss67 #3 üzenetére

    Most képzeld el, hogy a gyártó nem úgy tervezte a kártyát hogy mindenféle pasztát meg ragasztót elviseljen a nyákon..ODA SEMMINEK NEM SZABAD FOLYNIA!!

    A ramokat is le lehet sarkazni, igaz nehezen..:DD Azt nem hiszem hogy égési sérüléseket fogsz találni rajta..:D Sőt az is elkébzelhető, hogy a bordáknak nem sikerűl megfelelően hűtení a ramokat(Egy ventivel azárt azokra is küldení kellene a hideg levegőt), ezért túlmelegszik már bekapcsoláskor..

    Szerintem először is mindenképpen ellenőrizd hogy semmi nem folyt-e le a ramokról a kártyára..

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • Kiss67

    senior tag

    válasz Angie™ #4 üzenetére

    Ok. Ezt még majd megnézem. A ramok meg az egész kártya egy rendszerhűtő előtt vannak mert egy avance midi server házam van. Szóval szerintem ez kizárt. Azt szerinted meglehetne csinálni hogy kikapcsolnék 2 pipeline-t a 4 ből, vagy ugy egyáltalán nem is menne? Vagyis 64bitesre csinálni. Nem baj hogy lassabb de legalább müködne.

    Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

  • Kiss67

    senior tag

    Apropo ugye ezen BGA ramok vannak vagyis elég nehezem tudok belátni alá hogy lássam a befolyást ha van.!!

    Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

  • Angie™

    addikt

    válasz Kiss67 #5 üzenetére

    Sajnos mennem kell csak egy röpke hozzászólást tudok még írni... Nem értem miért akarod kikapcsolni a 4 pipiline-t:DDD forrasztgatással bizti ki lehet.. de ha ilyen gondolatok járnak a fejedben, háát:DD :U szegény kártya..

    Ja és a kártya azért 128 bit-es mert, olyan ramok vannak rajta..:DD SZVL ha 64 Bit-esre akarod varázsolni akkor ramokat is cserélned kell rajta...
    Sok szerencsét hozzá!!!:DDD

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Aktív témák