Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weres78

    senior tag

    válasz Nalninh #18577 üzenetére

    A hangkártya nem azért kell elsősorban, mert az alaplapi zajosodna, hanem mert dinamikában közel nem tudnak annyit az integrált hangkártyák mint egy jobb dedikált példány. Ha komolyabb fejesben gondolkodsz akkor szerintem mindenképp érdemes hangkártyával együtt vásárolni.
    Az Általad említet hangkártyát nem ismerem, de volt már Asus STX-em és nagyon szépen szólt. Mondom ezt úgy, hogy jelenleg Sound Blaster Z-m van és maximálisan meg vagyok elégedve a hangjával, lényegesen kevesebb pénzért...
    A fejesből a Razerről jókat is írnak, Roccat volt nekem is és egyáltalán nem ajánlom (billentyűzetem és egerem is az, szóval nem utálom a márkát).
    Mondjuk az ára olyan, hogy erősen elgondolkodnék egy nem sok.egy fejesen, hanem egy nagyon jó sztereón (ennyiből már kapható) és annak a megfelelő meghajtásáról.
    Lehet, hogy bot fülem van hozzá, de ez a real sok.egy fejesben nem adja annyira. Szerintem nem nyersz rajta közel sem annyit egy virtuál-sztereóhoz képest, mint amennyit elbuksz zenehallgatásnál. Persze ha csak mozi és játék akkor más a helyzet.
    Mindenképp várj mások véleményére mert Razerem pl nem volt, csak teszt alapján "tudom" hogy nem az igazi a sztereója...

    [ Szerkesztve ]

  • d1abLo

    senior tag

    válasz Nalninh #18577 üzenetére

    A creative sound blaster z hangkártya szerintem sokkal jobb mint az asus phobeus.

    Roccatot semmiképp és személy szerint én a Razert sem szeretem, szerintem a fejhallgatóik sajnos nem valami jók.

    Hosszú távon én mindig virtuálist használtam, de azért volt nálam 1-1 real 5.1 fejes, de szerintem nincs egetrengető különbség a térhangzás terén, és én azért is részesítem előnyben a virtualt mert az zenére pl sokkal jobb.

    Mennyi a kereted? Ha a valódi 7.1-et preferálod akkor sok választásod nincs akkor tényleg csak a Tiamat jöhet szóba, ellenben ha virtual is lehet akkor keret alapján tudunk neked alternatívákat javasolni.

    Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

Új hozzászólás Aktív témák