Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d1abLo

    senior tag

    válasz anytime #11122 üzenetére

    A CV2000 a saját hangkártyáját használja. Windowsban lehet váltogatni hogy melyik szóljon, illetve úgy gondolom még úgy is be lehet állitani hogy több egyszerrre.
    Mi lett vele? Nem úgy volt hogy kivetted a toldást és jó lett ? :D

    [ Szerkesztve ]

    Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz anytime #11122 üzenetére

    pár térfülest valóban próbáltam már, de azért itt páran jobban értenek a témához..

    nem ismerem a tiédet.
    de az usb-s fejhallgatóknak saját hangkártyájuk van, nem tudják a gépben lévő hangkártyát használni.
    hogy létezhet-e valami mod rá, nem tudom, de szerintem nem.

    és hogyan godnolnád?
    a hangkártya kiszámolja a hangot, visszaküldi a pci-on a jelet, bemászik az usb-be, és megint a füles hangkártyájában kötne ki. stb...
    mindamellett hogy lehetetlen, még értelmetlen is lenne. :)

    nálam az usb-s g35 úgy van beállítva, ha bedugom, az az alapértelmezett hangeszköz. amint kihúzom, átvált az alaplapi hangkarira.
    csak annyi, hogy az alkalmazást, (játék, média lejátszó), a füles csatlakoztatása után kell indítani, különben ő még a megelőző alapértelmezett eszközt akarja használni.

    ***

    (#11126) Kecuhun
    aha értem.
    így ok.
    én a régi, dobozhangúakat fikáztam.
    az újakhoz még nem volt szerencsém.

    csak 2 dolgot nem értek:
    (#11109) Kecuhun
    "Nekem évek óta Sharkoon fejhallgatóim vannak, kurva jól szólt eddig mindegyik"
    1. ha annyira jól szólt már az első is, akkor minek vettél újabb generációkból?
    (én azért, mert egyikkel sem voltam teljesen megelégedve.)
    2. ha volt több sharkoon-od is a mostanit megelőzően, nem tűnt fel a vibrás és a vibra nélküli között a különbség?
    mert az én x-tatik-om dobozhangú, vibrája is elég borzalmas.
    vagy neked már csak az újabbakból volt?
    (milyen típusokat próbáltál a mostani előtt?)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák