Új hozzászólás Aktív témák

  • fricc_

    tag

    válasz Probert75 #9006 üzenetére

    Teljesen érthető volt amit írtál, egész jó lehet így játszani, hogy a két játékos egy TV-t néz, de más és mást lát :-)

    Esetleg tud valaki mondani PC-re ilyen játékokat? :-)

    Túl vagyok a szemüveg teszten.
    Néztem filmet is így, meg a TV teszt képét is.
    Hát elég érdekes volt. Legjobban úgy tudnám leírni, hogy ha szemüveg nélkül két képet látok, akkor az egyik lencsén át látom az egyik képet, és a másik lencsén át a másik képet.
    A szemüveggel meg egyet, illetve ha szellemképes akkor nem fedi el egymást a két kép.

    Szóval, a TV gyári tesztképén van amit szellemképesnek látok szemüvegben, de ha külön külön nézem akkor nem szellemképes.
    Filmet nézve, kicsit más a helyzet, több dologtól is függ, ott úgy tűnt mintha a jobb lencsével tiszta képet kapnék, a ballal meg egy nagyon picit szellemképes lenne.

    Azt hiszem (bár még nem volt rajtam) "játékos" szemüveg de az enyéim nem azok.

    Nem emlékszem, hogy amikor megvettem akkor szellemképes lett volna-e akkor még nagy volt az öröm, és talán nem is vettük észre.

    Lehet hogy egy külső szemlélőt is elő kéne húznom a tarsolyból, hogy nem velünk van-e a gond :-)

    Lassan lejár az 1 évem a tevére, ha gond van vele, akkor azt még jó lenne ez időn belül kideríteni, főleg ha ez szellemeskedés nem jellemző a passzív technológiára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák