Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz JSHammer #115 üzenetére

    hát ez komoly, bár én már az ilyenekben nem hiszek... persze mindig és mindig egyre nagyobb felbontásokkal drukkolnak elő a gyártók, mivel valamerre haladni kell, hogy újabb vásárlásra késztessék az embereket és, hogy meg tudjanak élni... szerintem a full hd már teljesen tökéletes képet ad, 3-4 méterről már azt sem lehet igazán kiélvezni azt mondják... ilyen 4000es felbontások meg már... nembaj tolja majd lefele a mostani csúcs árát :D
    Szerintem az ilyen 4000es felbontásokkal az emberi szem már nem tud mit kezdeni...
    msnél is, olvastam, hogy megállapították hogy 2,5ms alatti késést nem érzékel az emberi szem, pontosabban az emberi agy nem tudja lekövetni, szóval.. 2mses monitor már úgy jó ahogy van :D és akkor jönnek a plazmákkal, hogy hú, de annak 0,5 az mse meg mit tudom én :D Haverom is ezt hozta fel érvül a plazma mellé.. Könnyű lenyűgözni az embereket.
    Engem majd az érdekelne, amit egyszer a tvben láttam, már sztem vagy egy éve, de azóta se hallani róla semmit, szóval hogy hologramm tv :D:D na az nagyon komoly, vagy már nem tudom mi a frászkarika volt, de azt hiszem "hologram technológiával" csinálták, hogy ha a tvt az egyik oldalról nézted, akkor mondjuk az 5ös csatorna ment, ha a másikról a 6.os... és ahogy sétáltál el előtte, úgy váltott át a kép, hát mint a hologramnál is ugye... naggyon komoly volt, és fülessel lehetett tvzni, mer ugye 2 film és hát 2hangot füles nélkül nehéz összehozni, ott már nem pálya a hangszóró :D de azér elképzeltem, hogy mondjuk a barátnőm néz mellettem ülve vmi romantikus csöpögős filmet, én meg nézek mondjuk egy meccset :D hát vicces lenne, néha ránéznék hogy milyen arcot vág :D tudod én örjöngök hogy gól, ő meg sírdogál ::D na erre kíváncsi vagyok már hogy mikor lesz... de már szinte semmit se hallani róla, lehet még csak kísérleti stádiumban van... Minek 2 tv egy háztartásba végülis elég egy hologram tv nem? :DDD

    egyébként meg kérdésedre válaszolva: igen az az ms függvénye, nem kell attól félni, csak valami alacsony mses tvt nézz aztán jó lesz az... egyébként ez meg relatív, hogy kinek mi csúnya, mert pl az én monitoromat (Samsung F2080) tesztben nem ajánlották játékra, 8mses, de írták, hogy az átlag mse még annál is följebb van valahol, filmre ajánlották de játékra nem... én filmre nézelődtem inkább mondom jó lesz... persze szoktam codozgatni is amin meg kibukik azér a magas input lag, de pont lerom... ezen a téren lehet kicsit igénytelen vagyok :D biztos mondanák is, de engem annyira nem zavar az a kis késés, mellesleg nem mindig látszik... meg nem kell szugerálni és kész :D ...egyébként nálam a feketének van nagy ms-e sajnos :F ez néha zavar, de megbarátkoztam a dologgal igazából... hát mondhatni nem kicsit késik, mer filmekbe van amikor a csávóka szeme ha fekete, főleg ha belassítják a jelenetet, vagy nagyon rázoomolnak az arcára, akkor a szeme, hát hogy is mondjam... kicsit így kitér a helyéről vagy nem tudom érted e, szal megy az emberke a szeme meg fáziskésésben van, az meg utánna :D najó azér nem olyan dúrván :D csak egy két milit igy kitér a helyéről mer hát késik... de amúgy nálam csak a fekete, ha nem olyan a jelenet vagy háttér akkor teljesen jó!
    Na szóval lényeg, vmi alacsony input laggos tvt nézz és jó lesz az, mellesleg ma már elég jók vannak, szóval egyre kevésbé probléma ez
    hú ez egy kicsit hosszú lett :D (és hogy kilátszik a sok smile :DDD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák