Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz #94529552 #28280 üzenetére

    Az hogy neked sem fontos a kontraszt, az oké... :N (no comment) De hogy te is miért kérdőjelezed meg a fotóm hitelességét az már nonszensz. Igen a Sony szalonban kitesznek egy (nem 100-as) hibás TV-t és én fotót hamisítok. :C Kikérem magamnak!!! Úgy alkotsz vélemény, hogy ott sem voltál! Nem véletlenül írtam le a hozzáoszlásomban felkészülve a trollokra, hogy:
    "Mielőtt még valaki azt mondaná, hogy ez az életben nem így látszik, hát téved, még jobban is, sőt mozi sötét körülmények között még annál is jobban."
    Hidd el, ha ott lettél volna még inkább láttad volna a különbséget és nézhetted volna akárhonnan...
    Egyébként egy nagyon komoly kérdés: Te miben nem értesz egyet? :F Hamisítok képet? Vagy szerinted nincs ilyen különbség kontrasztban az IPS és a VA között? Világosíts fel légy szíves! :R
    Az én mondandóm a sötétebb fényviszonyokban észlelhető kontraszt különbségeket mutatja. Erre hívja fel a figyelmet. Semmilyen keresztes hadjárat nincs benne, inkább az ellenkezésnek van ilyen szaga, már bocs...
    Mindenki eldönti, hogy ez neki fontos vagy nem, ennyi, de nem kell izomból tagadni, mert ilyen van!
    És elárulom, hogy egy kiváló Panasonic plazma mellett pedig sírnál a kontraszt különbségtől...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák