Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz bajumbajum #100 üzenetére

    Szia!
    50cm körül kb csak monitorok találhatóak, most meg nem mondom melyik a legkisebb tv méret, de a kicsik között általában 66cmesekkel találkozom.
    Lehet érdemes lenne a tv tuneres monitorok között szétnézned, és árban összehasonlítani a 66cmes tv kategóriával, melyik jönne ki jobban. Nekem egy 20"os monitorom van ami 50.8cm (20*2.54), szerintem tvnek akkor már nézz legalább 22-24colt. (Mondjuk 20colos tv tuneres monitorral még nem nagyon találkoztam, 22nél kezdődnek.)

    JSHammer: Szerintem monitornak 82cm is bőven elég, még sok is. Egyik haverom is tv-t vett monitornak, ő rápakolta az íróasztalára, és kb 1-max1.5 méterről nézi, hát érdekes... Meg nem hinném, hogy egészséges. Betekintési szöggel nem hinném, hogy gond lenne bármelyik tvnél is, az lenne a szép hulladék egy tv, hiszen egy tv-t nem egy emberre terveznek. Mindnél megvan a 176-178fok, legalábbis amikkel én találkoztam eddig. Ha játékra kell a válaszidejét nézzed, 5ms már jónak számít, de ha lehet minnél alacsonyabb legyen ez a szám.

Új hozzászólás Aktív témák