Aktív témák

  • Johnny198612

    tag

    Sziasztok.

    A közeljövőben szeretném lecserélni a TV-met. És szeretném képbe rakni magam, hogy mik a lehetőségeim.

    LCD vagy LED TV-ben gondolkodom:

    - 3D nem érdekel, adjon szép 2D képet, FullHD-ben
    - Legyen lehetőségem filmet nézni rajta, akár USB pendrive-ot használva, vagy a Laptomot rácsatlakoztatva HDMI-vel (bármelyik megoldásnak örülök)
    - megbízható márka fontos
    - legalább a 32"-os méret legyen meg
    - a távoli jövőben esetleg egy PS vagy Xbox csatlakozna hozzá

    Ehhez szeretnék valamilyen módon egy nagyon kellemes hangzású 5.1-es hangrendszert aplikálni valamilyen módon.

    Mivel feltételezem a PC-s 5.1-es hangrendszeremet nem tudom rácsatlakoztatni, a TV-re és a hangrendszerre szeretnék együtt beruházni természetesen minél olcsóbban, és jó ár érték arányban. Max 130 ezer körüli összegre gondoltam summa, de természetesen jobb lenne, ha kevesebb :) Láttam pl. edigitalnál, hogy lehet csomagokban is rendelni ilyen megoldásokat.

    Nagyon nem vagyok képben ezen a téren sajnos, ezért is írok ide. Direkt ötleteknek, de erre az értékre szabott fórumlinkeknek is nagyon örülnék. A legtöbb helyen, amit néztem, 200e fölötti 3D-s megoldásokról//wi-fi-s Smart TV-kről van szó, amik nem igazán hoznak lázba :S

    Köszi szépen előre is.
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

  • laychi

    veterán

    válasz Johnny198612 #1 üzenetére

    Szia.
    Ha digitális optikai bemenetes,akkor jó lehet(szerintem).
    Én Januárban vettem egy Samsung LE32D551k2w tv-t,én is most ehhez szeretnék vadászni valami nem túl drága 5.1-et,így találtam el ide is,ezt keresvén.
    Én meg vagyok elégedve a tv-vel,LED annyival jobb lenne,hogy kevesebbet fogyasztana.Csatlakozók terén nincsen gond,vannak raja:

    4 HDMI
    2 USB(xvid,divx,mkv filmlejátszás,zenelejátszás,képnézegetés)
    1 komponens
    1 kompozit
    1 digitális audio kimenet
    1 PC bemenet
    1 CI Slot
    1 scart
    1 RF bemenet
    1 füllhallgató
    1 PC audio bemenet
    1 DVI audio bemenet
    1 Ethernet

    Be- és kimenetek.

    http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/lcd-tv/LE32D551K2WXXH-spec

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Johnny198612 #1 üzenetére

    Hello!

    Az kérdést tedd fel a Milyen LED TV-t vegyek? topicban.

    Ezt zártam.

Aktív témák