Új hozzászólás Aktív témák

  • daneeeeee

    aktív tag

    válasz BlackSoft #527 üzenetére

    Azon is érdemes elgondolkodni, hogy ekkora felbontás esetén mennyi értelme van ha "maxra húzol" mindent.

    Teszem azt a BF3 nekem ultra-n megy a 2 kártyával de az MSAA le van véve, mert feleslegesnek tartom 5760x1200-ban.
    A Crysis 3 szintúgy az élsimítás kivételével (csak FXAA van) és az árnyékok medium szintre rakásán kívül minden maxon van.
    Szingliben így olyan 45-65fps-m van ami nekem elég.

    A multi az más kérdés ott a BF3 high preset-ben van a Crysis 3 pedig medium preset-ben de így meg sem reccen 60fps-ről ( 60Hz-es monitoraim vannak).

    A másik probléma pedig, hogy nem minden játék viselkedik normálisan ha Eyefinity-ben kimaxolják. A Borderlands 2-ben pl nálam vibrálnak az árnyékok ha maxra rakom őket és csak akkor szűnik meg ha lejjebb veszem medium-ra. A Crysis 3 pedig kifut a 3 GB VRAM-ból ha ráeresztem az élsimítást.

    Szóval némi kompromisszumot kell kötni de szerintem ezek nem olyan fájdalmasak a játékélmény rovására biztos nem fog menni, sőt én még így 1 év után is néha keresem az államat, egy-egy játék olyan jól néz ki Eyefinity-ben.

Új hozzászólás Aktív témák