Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Sziasztok, hangszórót szeretnék venni, nem vezetékest, hanem hordozható Bluetooth hangszórót.
    Volt már ilyen cuccom, 2db Logitech, az egyik a mini boombox a másik a wireless boombox. Mindkét cucc nagyon jól szólt, de túladtam rajtuk mert most valami minőségibbet szeretnék.
    Nagyon fontos, hogy hordozható legyen, lehetőleg kicsi, mint pl a mini boombox. Meg is hallgattam üzletben jó párat, nekem ez tetszett a legjobban hangminőségre: [link]
    Valószínű ezt fogom megvenni, de azért megkérdezem hátha tud valaki ajánlani ennél jobbat.

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MIG21 #20472 üzenetére

    Én épp ma hallgattam meg a fentebb linkelt bose soundlink mini-t és az bizony baromi jól szólt. Megkockáztatom, hogy szebben szólt mint a logitech wireless boombox, ami azért egy jóval nagyobb cucc, 8db hangszóróval. Én nem vagyok márka bu.i, nekem tökmindegy mi van a dobozra írva, ha az valóban komoly teljesítményt nyújt. Ezért is kérdeztem itt, hogy alternatívákat kapjak. Nyilván minden márkánál vannak gyengébben sikerült termékek meg vannak jók is, én a magam részéről a bose-t csak hallomásból ismerem, hogy prémium, de tapasztalatom nem volt vele. Azért egy tenyérben, övtáskában elférő hangszórótól nyilván nem várhatjuk el azt mint egy otthoni vödör méretű hangszórótól, de nyilván valamilyen szinten megdöbbentő hangot várunk el, mivel ezek a kis cuccok sem olcsók. Nekem a Bose mini tetszett, az apple boltjában volt kiállítva, elég nagy teret bezengett, volt mélye is szépen, hangerő is. Az extreme audio boltjában jövő héttől akcióban lesz 59990-ért + adnak hozzá ajándékba egy tokot is. Ez nem kevés pénz, de nekem megéri mert nem tudok hasonló méretben, olcsóbb alternatívát, ami így vagy jobban szólna. meghallgattam egy halom hangszórót, 30-50 ezer körüli kategóriákat, közelébe nem értek a bose-nak. Ami hasonló hangot tudott az legalább 2 szer akkora volt méretben, az meg azért nem jó. persze azért írtam ide, mert nem akarom elkapkodni a vásárlást és a legjobbat szeretném megvenni.

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MIG21 #20481 üzenetére

    Látatlanban nyilván nehéz véleményt mondani valamiről. :) Egyébként meg ezek a teszt oldalak sem igazán megbízhatóak, van ahol meg 5 csillag: [link]
    [link]
    Szerintem az a biztos ha az ember a saját tapasztalataira alapoz, írni bármit lehet, annak függvényében, hogy mi az érdekük.
    Én azzal a céllal nézelődök hordozható, igazán kis méretű Bluetooth hangszórót, hogy a legjobbat sikerüljön megtalálnom, nem is annyira az ára a döntő most, hanem, hogy a legjobb hangzásút találjam meg. Személyes tapasztalatok alapján, amit végig néztem meg amim volt, ebben az ultra kompakt kategóriában ennél a Bose mininél nem találtam olyat ami jobban szólt volna, függetlenül az ártól, egyébként meg ilyen erővel az összes túlárazott, egy csomó olyan hangszórót hallottam ami 40-50 ezer és nem egy nagy durranás. Ezekhez mérten a Bose 60-ért jó vétel, amúgy nyilván baromi sok pénz egy ilyen kis pöttöm hangszóróért. Ami még feltűnt, hogy a Bose méretéhez képest súlyos darab, 60 deka körül van, ekkora méretű hangszórók kb 30 deka körül szoktak lenni.

    Még pár napig nézelődök, aztán ha nem találok jobbat, akkor megveszem a bose mini-t.

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz sesshou #20566 üzenetére

    Ez a bejáratás mindenféle hangszóróra érvényes? ma vettem egy Bose Soundlink mini-t. Az igazat megvallva gyönyörűen szól, már amennyire egy ilyen kis pöttöm hangszóró jól szólhat. Ezt is érdemes alacsonyabb hangerőn járatni egy ideig? Egyenlőre még nem hallgatom hangosan.

Új hozzászólás Aktív témák