Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz lezso6 #60782 üzenetére

    "Nézd meg pl a népszerű bögreszettek értékelését az árukeresőn, elég siralmas."

    Tudom milyen ez én is végig jártam ezt az utat nem az Edifi az első hangfalam és valszeg nem is az utolsó. Volt nekem is minden gagyi műanyagtól kezdve a SB-on át mindenem.
    Hiszed vagy sem annó még karton dobozba is szereltem be régi nagy ovál hangszórókat csak hogy szóljon "nagyot" valami és anno az a hang is tetszett nekem.
    Aki most bekommentel egy "bögreszettre", hogy hú de jó nyilván nem ült még S3000 Pro előtt. De valahol el kell kezdeni. Ha majd vált egy jobbra megváltozik a véleménye az azelőttiről és így tovább. Ez nálam is így játszódott le amikor azt hittem a drága SB-nál nem tudhat többet egy "szánalmas" 2.0-ás Edifi. (akkor még ismeretlen volt számomra a márka)
    Visszatérve az értékelésekhez ha a te logikádat nézzük akkor CSAK úgy írhatnának véleményt az emberek ha előtt meghallgatnak egy fél millás stúdió hangfalat is az arra kialakított szobában és akkor tudnak reálisabb képet kapni a hangról.

    De ez te is tudod hogy nem működne így mivel:
    -Mindenkinek egyéni ízlése van és valakinek a nagy bass kell amit lehet egy "bögreszett" jobban tol mint egy 2.0-ás Edifi.
    -Nem mindenkinek van arra pénze, hogy megvegye a drága hangfalakat.
    -Nem mindenkinek van arra lehetősége, hogy meghallgasson drága hangfalakat.

    Az Árukeresőn nyilván nem egy értékelés után kell levonni a következtetést azért van ott több is. :K
    Visszatérve az első kommentemre, nem kell mindenkit "hülyének" nézni mert nem a PH-ra kommentel hanem külső oldalakra.
    Volt számomra már hasznos is az Árukereső vélemény része és baxtak is át vele, legyen elég ennyi. De ez itt is elmondható a fórumon a PC alkatrészeknél is.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák