Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz dudika10 #5928 üzenetére

    Nemrég láttam élőben ezt a Z323-as rendszert. Nagyon picike, a mélynyomó doboza kisebb, mint az X-210-é, a hangszóró viszont ugyanaz benne, 10.2 cm-es. Lefelé van irányítva, így erősítik a hangját. A szatellitek nagyobb dobozt kaptak az X-210-hez képest, de itt is körülbelül ugyanaz a hangszóró került bele, 5.1 cm-es.
    A mély föl volt tekerve maximumra (mert valakinek biztos úgy tetszett), így el tudom képzelni játékokhoz, de máshoz nem. A szatellitek hangja gyenge volt, de nem is csodálkozom, mert ekkora hangszórókkal nem lehet többet elérni.
    Egyszóval én ennyiért inkább az X-230-at választanám (ha 2.1). A Z323 körülbelül 5-6 ezer forintért jó vétel lehet játékokhoz vagy filmekhez. 10 ezer forint környékén 2.0-ban marad az 1250A, 2000A, 3000A trió valamelyik tagja a legjobb választás (ezek mostanában egyre drágábban kaphatóak :((( ), kiegyensúlyozott zenehallgatásra mindenképpen jobb választás, mint a 2.1-es rendszerek.

    Ez most így válaszként ment, mert épp te beszéltél a Z323-ról, nekem meg eszembe jutott róla a történet.

    [ Szerkesztve ]

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák