Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FistXL

    aktív tag

    válasz Viiktor1989 #49710 üzenetére

    Tapasztalatom szerint a nem AAA játékok soundtrackjei nem valami jó minőségűek, pl. PAYDAY 2, de mondjuk egy Battlefield 1-V-nek elég jó minőségű a hanganyaga.

    Szoba méretétől függ mekkora monitor lenne ideális, 20-25nm alatt inkább egy 5-6", ha nem a nagyon durva mélyhang a szempont, inkább a kiegyenlített hang, ennél nagyobb szobába már mehet a 7-8" is...

    A legjobb akkor lenne, ha te magad hallgatnád meg a hangfalakat, szvsz a Tannoy 502-802-nek van a legszebb hangja, de lehet neked pont egy másik jönne be. Én Pesten voltam a Hitspace-ben, egy akusztikailag jól belőtt szobában tudod összehasonlítani a cuccokat. Ha tudsz, érdemes vinni tömörítetlen, jó minőségű anyagot pendrive-on, amilyet te is ismersz. Én nem vittem, de a YouTube-ra feltöltött számoknál is kijött a különbség.

    A hangkártyát én későbbre hagynám. a Hitspace-ben egy elég komoly DAC-re voltak a hangfalak rákötve, de itthon, az alaplapi hangkártyáról is nagyon jó a hang, igaz, a bemutatóteremben egy fokkal jobb volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák