Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz varmi2 #45813 üzenetére

    Egy : nem várom senkitől hogy helyeseljen a kinézett cuccra :N
    Kettő : elolvastam az összefoglalót,láttam hogy a 2.0 hangfalakat ajánlják.
    Három :igen azért is kérdezek itt (akár többször is ugyan arról a termékről) mert ahogy írtad is itt vannak hozzáértők,és én balga azt hittem hogy nem fog valaki leoltani a második kérdésem után,hanem egy icipicit tájékoztat/felvilágosít hogy ez mért nem jó cucc,amit ajánlottál az meg mért jobb nála. :U
    4 : A Misi gyerek (szegény már csuklik :DDD ) nem tudom hogy menyire ért hozzá,csak gondoltam ő mint írta szédszedte és jónak találta.Szóval nálam okosabb a gyerek lehet mert én tuti nem szednék szét ilyet,pláne nem tudnám hogy ép milyen alkatrészt látok.A szövegből nekem az jött le hogy valamit konyít hozzá,és ennek ellenére nem szarozta le a kis kínai csodát.

    Szóval a kérdésem még mindig az,hogy miért jobb,miben tud többet az a genius ehez a cuchoz képest.Ha te nemkomálsz ne fárasszuk egymást,valaki más majd felvílágosít remélem.
    Mondom ezt úgy mint egy laikus aki megszeretné érteni hogy mért jobb az egyik a másiktól.Az ajánlást persze elfogadom hogy az jobb,ha te mondod. DE MIBEN ??????:R

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák