Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz varmi2 #45811 üzenetére

    Bocs a hosszúságért de ez a vélemény ami sokakat meggyőzött,és ami miatt nekem is szimpi.

    Az A+ MS30 hangrendszer 20W+2X10W RMS összteljesítménnyel. A fából készült szerkezetű mélynyomó és a két szatellit hangszóró kiváló minőségű hangot kínál torzítás nélkül. A mélynyomó bandpass box technológiával rendelkezik, amely javítja és kiterjeszti az alacsony frekvenciát és a basszust.Hangerő szabályozó gombok, - magas, basszus, egyensúly.

    Misi
    Síkképernyős tévé mellé kellett egy hangcucc, ami pofás, nem túl drága, és viszonylag kis helyen elfér, és tiszta a hangzása. A basszus mennyisége számomra nem volt fontos, azt tartottam szem előtt, hogy inkább tisztán, élethűen szóljon, amennyire lehetséges, ne legyenek túlzott mélyek, dobozhangok. Ez a termék minden igényemet kielégítette. Eleinte sima sztereóban gondolkodtam, lehetőleg olyat szerettem volna, ami fa dobozos, hálózatról üzemel, nem túl drága, és van benne magashangszóró. A Geniusnak vannak ilyen szettjei, pofásak, kétutasak, sokan meg is vannak vele elégedve, így én is majdnem beadtam a derekam. Azonban a teljesítményéhez képest túl van árazva, amire tesz még egy lapáttal a kiszállítás nem kevés díja is. Kerestem olcsóbb hangfalakat, de elborzasztott a műanyag dobozba zárt, agyoncsicsázott, ultramodern kínálat. Leírás szerint egy 5 centis hangszóró képes megszólaltatni a 20 Hz-20-Khz hangtartományt. Hmm. Tovább kerestem, kutattam az igazit. A véletlen műve volt, hogy rátaláltam. Keresés közben elfelejtettem bekapcsolni a szűrőt, és belekerültek a 2. 1-ek is. És akkor megakadt a szemem ezen. Fa doboz, ízléses külső, csipogók a szatellitekben. Ingyen szállítással. Végül is, miért ne? Nem találtam ennél jobbat, szebbet. Majd letekerem a mélyládát, aztán kész. Megrendeltem, hamar kihozták, mert ugye az Emag, az Emag. Kibontottam. Csalós a kép, mert a szatellitek kicsit kisebbek, a mélynyomó meg azért nagyocska. A kicsi hangdobozok szépen ki vannak dolgozva, élük lekerekített, hátulra még igazi szubcső is került! Apró gumitappancskáin stabilan áll, a levehető előlap hab a tortán. A szubláda is megér egy misét, élei ugyanúgy le vannak kerekítve, a sötét fához jól megy az ezüst reflexcső. A potik négyen vannak, krómozottak, csicsásak. Hangerő, balansz, magas, mély, plusz egy kék power led. Utóbbi sötétben nagyon erősen világít, de nem zavar, mert a tévé háta mögött van, és derítőfénynek tökéletes. Nem bírtam ki, szétszedtem a szatelitteket. Az 5 centis \"mélyközép\"dupla mágnest kapott, én ilyet még nem láttam. A kábeleken sem spóroltak, elég vastagok, a hangszórókhoz bőven elég. Most már értem, miért kellett a szubnyílás. És igen, felül a csipogó nem csak dísz, hanem mylar membrános magas, Természetesen kondival levédve. Nem volt megállás, szétszedtem a mélyládát is. Az erősítőt kicsavarozva, szemembe vigyorgott a 13 centis, hatalmas mágnesű, bitangnehéz, nagykilengésű szub. Ahhoz képest, hogy egy ismeretlen cég terméke, és büszkén hirdeti, hogy a távol keletről jött, nagyon korrekt a felépítése. Az erősítő panelján az alkatrészek szép egyenesen állnak, nem spóroltak ki semmit. Ez tényleg leadja a ráírt teljesítményt. Szépen összeraktam, kipróbáltam. Nem hittem el, hogy ez szól. Komolyan mondom, ha hangerőben nem is, de részletgazdagságban veri a régi videoton dc 3011 a hangfalaimat. Persze, még bejáratós, a mély potija felesen van, a magas fél és háromnegyed között, végre nem kell csutkára tekerni, hogy ki lehessen hallani a magasakat, de gyönyörűen szól. Nem bántam meg, ajánlom mindenkinek. Aki ezt megveszi, az nem a márkanévért fizet, hanem egy normális szettért.

    Előnyök
    kinézet, ár, magassugárzók megléte

    Hátrányok
    ? ??
    Szóval akkor miben jobb a genius amit inkább ajánlasz?

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák