Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz AMDFan #45232 üzenetére

    Érdekesnek érdekes, de mondjuk 10-ből 8 ember az R2000DB-t hozná ki győztesnek a BX5 ellenében. :)
    Én is egyébként, ha szigorúan az élvezeti értéket nézem tök szubjektíven.
    Néha kicsit úgy érzem, hogy az olcsó, kiegyenlítettséggel valóban próbálkozó, monitornak becézett hangfal kategória zsákutca. Munkára (akik tényleg ebből élnek) úgysem veszik, meg nem is alkalmasak. Ami nem is próbálkozik (pl. Behringer Studio 50), azt meg felesleges monitornak hívni, csak félrevezeti az önjelölt otthoni zenész géniuszokat meg a studio monitorok színezetlen hangúak tévhitben élő embereket.

    [ Szerkesztve ]

  • Baliga Tamás

    senior tag

    válasz AMDFan #45232 üzenetére

    Hát persze - ha passzívat is olyan gyàrtótól veszel akinek nem 3 hónapos múltja és eredményei vannak pl. nyilvàn nem fog kakin szólni - ez dobja magàt minden területen.., viszont ha már felhoztad az MR szériàt a Mackie-töl - akkor miért lett mégis több országban sikerszéria (többek között nekem is nagy kedvencem..! ) ...és miért írják le többen is az új széria hangját..?
    Látod érdekes dolgok ezek - màr többször leírtam - de megteszem megint: a hang hallàsa szubjektív dolog bàrhonnan és bàrhogyan is érkezik; nekem van kedvencem a lezso àltal "imàdott bögreszettek" közt ugyanúgy mint az aktívak és passzívak között - csak tudni kell a helyükön kezelve elvàrni/hallgatni mindegyiküket..!
    Ha valaki a tökèletes hangot keresi - élete végéig sem fogja megtalálni; ha viszont valami tetszik - pillanatnyilag az lesz a legjobb..! :K

    A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

Új hozzászólás Aktív témák