Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Degeczi

    nagyúr

    válasz smiti #41673 üzenetére

    bő 4 éve, újonnan boltból 16-ért vettem a saját Modecom 80-asaimat...

  • wolfman

    veterán

    válasz smiti #41673 üzenetére

    Én meg vagyok elégedve az én Modecom 120U hangfalaimmal, három dolgot kivéve.
    1.: Van egy hallható alap zúgása. Szerintem évtizedek óta nem szabadna ilyen hangfalakat kiadni boltokba árulni, de ennek mégis van. Nem túl erős, de engem ,égis fel..sz. A legkisebb zúgás, búgás, brummogás, sistergés is kiveri nálam a biztosítékot, de egyelőre tűrök.
    2.: Nincs árnyékolva, vagyis van, mert készülékek kijelzőjét nem torzítja, ellenben a mobiltelefon térereje bezavarja már nem túl közelről is. A hangfalak az asztal mellett vannak, de az asztalomra pakolt mobiltelefon hálózatkeresése tökéletesen áthallatszik a hangszórókba.
    3.: Nekem megvan hozzá a BT egység is. Na ennek a minősége minden csak nem jó. Ezen keresztül zenét hallgatni olyan, mintha 64kbps-os anyagot indítottam volna el. Nem tudom miért, de ilyen.
    Ezeken kívül szerintem szépen szól. Vannak mélyek, közepek, magasak. A Z623-amnak több mélye volt, szerethetőbb volt alsó tartományban, de közép-magasakban leveri. Persze be kell járatni és a saját kategóriájában kell kezelni. Kellő hangereje is van.

    Tervezem, hogy veszek valami stúdió hangfalat, csak az a bajom velük, hogy túl pozíció érzékenyek és nem fogom tudni normálisan belőni a helyüket a szobában, hogy mindenhol kellően élvezhessem, akár a gép előtt ülök, akár hátul a heverőn filmezek vele. Szóval egyelőre várat magára, de egy Edifier S2000 Pro-ra nagyon fáj a fogam, bár még mindig nem kapni EU-ban.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák