Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBtomi

    csendes tag

    válasz Gabesz_23 #41470 üzenetére

    Igen.
    Gyárilag egy sima rca-kis jack kábelt adtak hozzá.. Le is cseréltem két normálisabb nagyra, amelyeket a focusrite 2i2 hangkártyámra kötöttem rá.

    Vélemény:
    Nagyon elégedett vagyok vele. Köszönöm Bodznak a tippet.
    A mély tartománya pont elég.
    Se nem sok, se nem kevés, de úgy összességében egészen jól szól a két 'doboz', főleg a normálisabb hangszeres zenéknél.
    A két mackie+Tascam-nál kicsit féltem, hogy az elektronikusabb zenék nem úgy fognak szólni, ahogyan szeretném. Itt nincs ilyen. Az olyan zenéknél, amelyek nem kívánnak annyi basszust, azok meg elképesztően jól szólnak.
    Oké, nyilván jobban szól a 100-150 ezres kategória, de átlag zenehallgatásra ez több mint elég és a helyszűke + az akusztikus körülmények miatt ebbe a szobába/lakásba nem is vennék ennél komolyabbat.

    Magasabb hangerőn hallottam kisebb torzításokat, de lehet a zene minősége nem ütötte meg az elfogadható szintet, kb. 1,5-2 órája hallgatom és már a fülem is elfáradt.

    Méretre egyébként pont jó.Ha nagyobb lenne már problémát okozna az elhelyezése.

    + pont: reflex nyílás elől van és adtak hozzá 3 év garanciát is

    Kérdés:
    Hangerő szabályozást hogyan érdemes? Inkább a hangfalat tekergessem?

    Illetve mivel usb-s a hangkártya, így minden kikapcsolásnál kiszoktam húzni a gépből (különben berecseg/búg vagy valami hasonló hangot ad ki, de ezt kihúzásnál is tapasztalom, illetve amikor betölt a windows ugyanezt eljátsza)
    Ez hosszú távon nem árt a hangsugárzónak? Ezt a problémakört ti hogyan oldjátok meg?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák