Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz kkp900 #38394 üzenetére

    rám ne hallgass, inkább a saját füledre. elsőre elég furcsa nekem, egy picit jobban reménykedtem. de lehet, hogy csak szoknom kell. valahogy az éneket nem hallom elég tisztának, több zenével is meghallgattam, de nagyon "távolról szól" és picit kásásnak érzem, a tér sem olyan egetrengető...amúgy nem vagyok egy nagy szaki, ezek csak az én első benyomásaim. de nincs még rendesen elhelyezve a cucc, meg gondolom egy kis bejáratás is kell neki. 19-et mondjuk megér. 40-ért már sokkal inkább egy használt erősítő + használt passzív. ha van helyed, akkor én mindenképpen a kürbist venném a vertrag helyett. a bluetooth meg inkább arra jó, hogy telefonról rá tudd tolni a zenét, nem arra, hogy ne kelljen rádugni a cuccot a gépre...én is bluetooth-osat akartam, de rájöttem, hogy nem éri meg dupla pénzt kifizetni érte. nálam szerencsére nem jelentkeztek azok a problémák, amikre mások panaszkodtak. nem recseg, nem pattog. a tápnak van egy kis hangja, de szerintem ez természetes. kicsit billeg mind a kettő...a ledet meg le kell ragasztani. kezdésnek simán jó ennyiért.

  • rizso

    addikt

    válasz kkp900 #38394 üzenetére

    Cafolnam a "Macbookos bluetooth nem szeretest" - Air tokeletesen mukodik mindharom bluetooth zajkeltommel, baromi egyszeru a csatlakoztatas is, nem dobja el, soha semmilyen gondom nem volt vele :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | D-Link DIR-860L router

Új hozzászólás Aktív témák