Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Degeczi #29817 üzenetére

    A hangkártya még nem tudom, hogy fog majd alakulni, de ez a dupla megoldás eléggé felejtős, bár ebben ha majd eljön ez az idő, nem szeretnék kompromisszumot egyik oldalt se (se 2.0-ban, se 5.1-ben), csak ez a "Legyen egyszerre 2 csúcs hangkártyád is a gépen" megoldásnál jobb lenne kevésbé pazarlóan megoldani.

    Ezért tűnik a splitter-es megoldás jobbnak, csak ahogy írod ennek kapcsolósnak kell lennie. Nézegetem a neten de nem látok egyet se amin lenne valami kapcsoló. Ha ez jó 5-let, tudnál esetleg ilyet linkelni?

    dudika10: köszönöm a választ, de nem tudom miből gondolod, hogy én "valószínűleg egy sz@r 5.1-es rendszert akarok venni", épp úgy jó minőségre vágyom mint bármelyik ide tévedt minimálisan is tájékozott fórumozó.
    Amúgy pusztán elméleti egyelőre a kérdés -ezt írtam is-, mert valahogy felmerült bennem ez az ötlet a jövőre gondolva, úgyhogy még én sem tudom mire mennyit szánnék igazán, ezért nem kéne ilyen következtetéseket levonni.
    Ha majd eljön az ideje (anyagilag és eszközök terén) ezzel nem szándékozom túlságosan spórolósra venni, de tény, hogy filmeknél, játéknál inkább megteszi egy jobb minőségű casual 5.1-es is, egy időre, nem bóvli kategóriából, de azért 100 ezreket sem fogok rá költeni...

    Apropó: és az nem játszana, ha mondjuk ha már lenne egy jó 2.0-ám és utólag majd vennék egy casual 5.1-et, akkor a 2.0-át valahogy összepárosítanám vele? Vagy ez már túl bóvli lenne vagy mókolós? :F

Új hozzászólás Aktív témák